8 марта 2015 г. 09:24

Дуже цікавий твір, не знаю, як я могла його так довго не помічати. Чомусь в шкільні роки я вважала, що українська література не цікава, не повчальна, що її не варто читати. І цей погляд стосувався УСІЄЇ української літератури, про що я дуже жалкую. Я впевнена – якби цей твір трапився мені тоді – моя думка б змінилася. Я не буду вдаватися до політичної сторони цього твору, скажу лише, що вона неабияк цікаво оформлена. В найкращих рисах пригодницького роману! Читати було дуже цікаво, головні герої такі колоритні. Одразу закортілося здійснити якийсь сміливий вчинок, щось божевільне.

Сміливі завжди мають щастя!

Я дуже рідко перечитую якісь твори, тільки якщо вони мені дуже сподобаються, і «Тигроловів» я буду перечитувати ще не раз.

Книга была прочитана в рамках Книгомарафона (март 2015)

Тигролови читала після закінчення школи, коли дізналася що твори Багряного включені до вступних іспитів до вишу. І коли брала книжку настрой був відповідний, але книжка сподобалась. В минулому році читала Гестисиманський сад, у повному захваті від творчості Багряного.

Після мого знайомства з Багряним дуже кортить прочитати ще щось з його творчості. Напевно, візьмусь-таки за його "Сад".

Гарних вражень від книги, але вона не така як Тигролови, дуже важку тема піднята у книзі.

Тим ви ще більше мене зацікавили :)

Буду чекати вражень