24 ноября 2014 г. 11:35

Враження від цієї книги залишися туманні. Перша - цікава, з інтригуючим сюжетом, друга - трішки поступається попердниці, але теж має свою родзинку. На мою думку, варто було зупинитися на них, бо ця ніяка, таке відчуття, що її писали заради грошей і тому, що вже давно анонсували і обіцяли. Сюжет висмоктаний з пальця, причому досить погано.
Героїня змінилася кардинально: стала зациклена на своїй кар'єрі, її думки зайняли кар'єра і заняття коханням з чоловіком. Зникла якась новинка, переломи сюжету, а якими простими стали діалоги. А Габріель? Де той впевнений в собі мужчина-самець? Залишився якийсь слюнтяй, який тільки і робить, що ниє.
Паралелі з "Божественною комедією" теж зникли. Все звелося до простого пішли, зробили, понили, поревіли, покохалися...все ок) Лінію і проблеми біологічних батьків не розкрили як з боку Джулії, так і Габріеля. Що було з Саймоном, Наталі, Полом, Томом і Томмі? Називається додумуйте самі, бо автор заплутався в своїх думка і вирішив не роздумувати марно, адже все одно цей "витвір" позиціонується як "легке чтиво".

Отже, я раджу тим, хто ще не читав, не робити цього. Залишіться тільки з приємними враженнями після перших двох книг)

картинка Vika_Unizhona