12 октября 2014 г. 09:32

Мабуть, я дуже звикла до витончених хитросплетінь сюжету, так як пристосуватись до цілком очікуваного фіналу кожної з історій я так і не змогла.
Але цей збірник не покликаний розважати читача штудерними описами чи сюжетними лініями, але зцілювати немічну душу, латати зяючі безодні на тлі хворобливого світосприйняття. Кожна окрема історія – то є справжній клейнод, глянц якого може змусити навіть яскраве липневе сонце безсило кремпуватися.
Коли читаєш цей збірник в думках спливає образ львівської кнайпи, де час підпорядковується своїм власним законам, де кожен знайде свою розраду: будь-то простий яблучний пиріг, філіжанка кави чи ласкаве сонячне проміння, яке кожного ранку несміливо пробирається крізь кунштовні візерунки мережива завіс, що заслоняють собою величезні вікна кав'ярні.
Однак, читаючи ці солодкі-пресолодкі історії, необхідно обов'язково включати відчуття міри, так як надлишкова кількість прочитаних розповідей можуть налаштувати на скептицизм, що вельми погано для людини, яка прагне залатати внутрішню порожнечу за солодким кламством та удаваною красою монохромних літер.
Читайте, зцілюйтесь, відчувайте щастя, що буде концентруватися навколо вас з кожною прочитаною історію.

Повітря кришталево дзвеніло мільярдами різних дзвоників, до яких торкалися крила великого та несподіваного щастя.