20 августа 2014 г. 13:13

Є книжки, після прочитання яких хочеться ставати кращою, бігти вибачатися до людей, ненавмисне (чи навмисне) тобою скривджених, робити добрі вчинки, посміхатися сонечку і т.д. Так от, книги Дашвар явно до таких не належать.
Більше того, у автора є якась така мулька: йде сюжет собі, йде, розповідь розгортається якось рівно, а тоді - бац! - і всі починають як не вмирати, то ставати моральними виродками. Отак просто всі підряд. А добрі всі завше нещасливі, або й взагалі довго не живуть.

Хоча, чого я хочу від книги, якщо й сама в житті можу огризнутися на добро..? Так-так, залізна відмазка в арсеналі є - не від доброго це все життя.
І що далі? Якщо враховувати, що мірка нещасть у кожного своя, то будь-хто має повне моральне право йти по трупах. І байдуже чому: через розбите серце, онкологічне захворювання, тяжке дитинство чи просто не з тієї ноги встав зранку. А добрим я ще встигну побути. От тільки відімщу всім поганим, захапаю побільше, отоді і "... встигну ще церкву побудувати."

Та ну таке... (с)

Я ось давно собі думаю, чому вона таке пише... Таке брудне, безрадісне, але ж, не відірватись від читання.
Я прочитала все, крім БИТІя, то взагалі не пішло, і знаю жеж, що ще прочитаю, чкшо напише.

читається і справді дуже легко. Може, тому, що ми звикли, що от таке воно життя і є: брудне і безрадісне, тому й не шпортаємося об всі оті вульгарні словечка і аморальні вчинки головних героїв..?
але ж воно так не має бути(

А я на Битых как остановилась, так и все...

мне просто было интересно, может, она уже как-то пооптимистичней начала формировать сюжеты? но нет(