AZoyaV

20 ноября 2023 г. 22:56

1 Дівчата, ви не знаєте про, що мрієте

Головна героїня Аделіна, як вже нам зрозуміло з назви книжки, переїздить до самотнього будинку на кручі, що їй залишили бабуся з дідусем. Вона письменниця, якій набридло мандрувати країною і хочеться вляпатися в якесь гімно, оселившись в будинку із фільму жахів. Хотіла я б сказати, що автор взяв типовий типаж тихої дівчини в окулярах, що приваблює до себе поганих хлопців, але, Ні! Наша героїня вся така бунтарка і обов’язково, в житті, зіштовхується з бандитами. Одного дня її починає переслідувати сталкер, який в неї закохався нестримною, палкою любов’ю (хворою). Наш поганий хлопець, Аля весь такий Бетмен. Він і хакер, і вбивця, і рятівник, і за сумісництвом ну дуже багатий тип. Як то кажуть, і швець, і жнець, і на дуді гравець. Авжеж, знову типовий герой книжок «50 відтинків сірого», або «365», від читання який відвів мене Боженька. Хоча є гріх з першою книжкою «50 відтінків..» Аделіна за звичайним збігом обставин знаходить на горищі листи прабабусі й – уявляйте? ЇЇ також переслідував сталкер, і ще гірше вона в нього закохалася. А наша героїня не така, вона ж не наївна дурочка. Ага, якби ж. І от так повіствування ведеться від лиця Тіні та Маніпуляторки.

Знаєте, я допускаю існування такої літератури у форматі фанфіків, але десь на просторах інтернету. Я абсолютно проти друку такої жесті. В той час, як у світі тисячі жінок потерпають від насилля, ми романтизуємо аб’юзивні відносини та друкуємо їх. Ви хоча б розумієте, як це жахливо, все те, що там відбувалося? Так, автор нас попереджає на початку про все, що буде відбуватися у книжці, але від цього краще не стає, адже це читають різні вікові групи. Ну, просто, серйозно? Він її ґвалтує пістолетом, а вона «ой наче було і непогано». В мене очі на лоба лізли. Погано, дуже погано, що подібне користується популярністю. Дівчата, ви не знаєте про, що мрієте. Жодна б жінка у житті не хотіла б опинитися у такій ситуації.

Зрозумійте: є різниця між домашніми іграми та насиллям.

Я, навіть, може, і поставила б оцінку 2, адже автор досить не погано інтригує історією з прабабусею, але моя оцінка 1. Бо, окрім сцен жорсткої пор..ухи більше нічого не має, та і сцени самі по собі жахливі.