red-haired

9 июня 2014 г. 13:53

В книгах Дала є однин шалений мінус - я читаю їх за дві години. І розумію, що ще...хоча б ще на кілька годин.
Його книги жорстокі. І правдиві. Ніхто цього не чекає від дитячих книг - правди в очі. Тому, батьки, егегей, читайте Дала і старайтесь, що Ваше чадо не стало прототипом схожих історій. Він не встидається казати "це ви винні", він не встидається казати "мерзенна дитина", бо в таких недоліки, як пиха, жадібність і злість дуже властиві діткам - і їх вік тому зовсім не виправдання.

Що казати про шоколадну фабрику? Мрія мого життя? У Львові я готови залипнути на картині великих міксерів з шоколадом за склом, а на фабриці мене б заціпило надовго. Шматочок мрії великої дитини, який своєю любов*ю до справи втілив фантастичні і надталановиті задумки в життя. Від шоколадного фонтану мене зкидує дотепер. Я читала і відчувала цей запах. Я читала і чула Віллі Вонку - відчувала його запал, як його пре від любові до солодощів.

Вонка з точки зору маркетингу - справжній геній. Ідеальний керівник корпорації з тонким чуттям не лише трендів, а й людей. Новатор. Можливо, деколи здається, що він жорстокий-не жаліє бідних діток..хоча, певно, в таких діток забагато жалю було - хтось їм має вказувати на правду?

За це, певно, я так його люблю, і Вонку і Роальда - за купу втілених фантазій і реальність підібраних образів. За трамплін для уяви і чіткий виховний момент.

Дальше...

картинка red-haired

За подарунок величезна подяка Yakka , а купити няшку можна собі тут

И история чудная)))

я поки читала только две - но у него все "не такие, как везде". потому тянет и тянет

У мене теж виникла асоціація з закладом "Львівська Майстерня шоколаду", який я дуже люблю (при всьому моєму байдужому ставленні до солодощів). У моєму місті ця майстерня теж є, вже роки два існує, але щось не те, не вистачає атмосфери міста Лева, тому відвідую її тільки у Львові. Ну а тепер не тільки насолоджуюся шоколадними виробами, але ще і Віллі Вонку згадую))

у нас цього року відкрили - ще не була. бо то якась скарбниця суто львівська. з скляними стінами, з купою пахощів)

Ой, Чернівці, як же я люблю це місто! Останній раз були у вас напередодні нового року, але так хочеться гуляти там знову і знову. Шкода, до осені, напевно, не вийде з'їздити на захід / південний захід країни ((
Нічого, що я вже не про книгу та солодощі?))

дуже навіть за) основна думка вловлена)
чернівці літом дуже гуд - а на початку осені в нас літ фест, так що осінь теж можна почати цікаво)

Класно! Із задоволенням приїду на літфест (у всякому разі, буду намагатися потрапити саме в цей час), тим більше восени ще в Чернівцях не бувала, тільки навесні і взимку :)