Galarina

7 июня 2014 г. 17:48

Ця неймовірна книга стала для мене першою прочитаною у Володимира Лиса і щонайпевніше не останньою.
Вражаючий пригодницький роман про одного із найнебезпечніших злодіїв 18 ст. звісно особистість вигадана, але змальована надзвичайно реалістично. Історія життя, історія успіху та падіння. Як могла одна людина прожити стільки життів? Вигадати стільки афер та здійснити стільки злочинів? Не зважаючи на всі здобутки та перемоги у його житті не вистачало одного, вірніше однієї єдиної, яка б зрозуміла і полюбила.
Дуже цікаво було читати про пригоди, кохання, ненависть та зради на тлі історичних подій. Вразило те, (що для тих часів було характерно, але разом з тим ще страшніше) - що легше було вбити байстрюка, ніж визнати його своїм нащадком.
Ця книга стала для мене своєрідним відкриттяям нової української літератури, яка здатна зацікавити та заінтригувати не лише стражданнями.

Прочитано в рамках гри ТТТ
Тема - Найкраще з сучасної української літератури.
За пораду дякую lyuda_radon

Як добре що книга сподобалась :))
Лис неоднозначний автор, у нього э чудовi книги, а э i такi якi навiть важко зрозумiти про що.

Ну тоді мені пощастило розпочати з хорошого.

Попереду ще "Століття Якова", це дійсно найкраще у Лиса, а можливо і в 2000-х української літератури..