red-haired

29 апреля 2014 г. 03:36

я пам"ятаю своє рідне село
як я лопатою копав гімно
не хочу в армію...
оуоо не хочу в армію
(музіка status quo, слова - народні)

На цьому, впринципі, могла б і закінчитися моя рецензія - вдосконалювалася б в короткій формі, бо саме ця пісня відображає книгу майже на всі сто відсотків: колоритна, українська, троха матюглива і надзвичайно проста.

Що мене завжди тішило в Кузьмі - це ставлення до літератури. Себто, до його власної. Він не втрачається в ній - він в ній відкривається. Якщо читати Скрябіна - то для мене певна симфонія, яка відкривається лише галичанам-буковинцями-бойкам.
Тернопільське провідміння всього в чоловічому роді

Нєхєр сі було вийобував

Чітка громаданська позиція висказана чистим суржиком

Дальше...

— На раялє каждий дурак сможет. А на трубє дуєш?
— Єслі Родінє надо, то дуну.

Народна творчість маленького метру

андрєй, андрєй, давай с табой палучім піздюлєй

Влучність описів

Татарин за національністю та придурок по гороскопу

...це все вкупі перетворюють книгу, чи як каже сам автор, брошурку - на прозу одного вечору: веселого, насиченого і світлого. Якщо додати те, що книга саме була прослухана - саме в читанні автора, то я мала просто чудесну бесіду. Майже на кухні і лиш шо без півлітри.

Самі армійські будні виступають лише добре пропрацьованим антуражем для перлин - для персонажів. Не знаю, чи то Андрію так везе на диваків і ситуації, чи гарна фантазія, але кожна присутня особа - варта окремої книги. Чого дійсно нема - то армійського жестяку. Ніякої надмірно жорстокості дідів-духів, страшних розборок і зривання покровів. Тут армія - то пригода. І добрий такий грунт для отримання досвіду. Всякого.

Льогка ностальжі і бажання слухати "Танець пінгвіна".

Жити треба так, щоб було з чого поржати!

Купити оцих пів кіло щастя можна осьгездички

Тернопільське провідміння всього в чоловічому роді

та ну))) у нас так не балакають)))))))))))))))))

я навпаки пам*ятаю, коли до бабки мала їздила - то і до мене в чоловічому роді звертались, і оце закінчення в минулому часі повсюди, може то від районів залежить або від віку?

хтозна) може, по селах так і говорять) я просто міщанка без бабусь у селах, то й не знаю(

вооот) дитина половину всіх канікул в Заліщицькому районі провела, дитина не змогла забути звертання до неї в чоловічому роді і "ронгль" =)

ой, та в нас взагалі стільки говорів намішано через географічне розташування ( Волинь, Поділля, Галичина, Буковина), що всіляке може бути)
а може, я і чула, просто уваги не звертала ні разу?)
а "ронгль" - це що? рондель?))

ронгль - то пательня, в селі ше багато поляків було, а до того всього ше деякі німецькі слова полишалися) повний аллєс!

Скрябін до скону, поки не впаду з балкону

цитата моя, десь 6ти річної давності - коли читала "Я, Побєда і Берлін"

:)))) благо перший поверх в мене)) можна падати)

лиш не головою вниз)