red-haired

20 апреля 2014 г. 22:57

Українська еротика - з цим явищем я зіштовхнулася вперше і ніскільки не жалію.
Дійсно, ліжкові сцени українською - екзотично, але експерементувати варто))
Лукащук взяла за основну книги тему три найболючіші жіночі теми:
- бажання вийти заміж
- дослідження тої грані, переступивши яку, жінка стає не просто панянкою вільною від пересудів, а курвою
- та феномер тотальної тяги жінки до жонатих чоловіків.

То хто ж вони, курви?

Всі ці три трабла настигають головну героїню просто в проклятому колі. Вік і статус підштовхують її до фанатичного бажання мати сім*ю та діточок, внутрішній мазохізм кожного разу дає добро на почуття які зроблять їй та оточуючим не вельми добре, а саме - любов до одружених. Всепоглинаючу, пристрасну та безнадійну.

З самого початку вона знає, що "з цього рая не буде...", але вперто стоїть перед горою й довбає її головою. Шалена відданість новому коханцю, яка паралізує все життя Марти робить кожен розрив - маленькою смертю. Щораз, наткнувшись на одруженого, вона вирішує, що зможе кохати просто так - без перспективи і, щораз - виникає бажання створення свого, тільки свого маленького світу з цією людиною. Але там - жінка і діти, а вона виходить просто...курва?

Уявляючи таку жінку в колі своїх знайомих, хочеться її добряче відухопелити. За надмірний фаталізм і вже вищезгаданий, мазохізм. Марта сама розуміє, що чим більший її біль - тим сильніше кохання і надалі ламає на друзки своє життя та психіку. Додам ще те, що кульмінація роману шокуюча. Відчайдушний вчинок жінки українського менталітету...ще з бабусиних розповідей знаю, що українське жіноцтво з курвами не панькається.

Що до роману - читається прекрасно. Чудова львівська говірка, відкритість почуттів та емоцій. На всю книжку мені знадобилось години зо три-чоири і я рада, що з нею познайомилась. Вважаючи на те, що рецендентом книги була Карпа - сподівання та результат збігаються.

Якщо ви не стидаєтесь яскравих постільних сцен, не вмліваєте від слова "прутень" та полюбляєте послідкувати за жіночими пристрастями - читайте "Курву"!
картинка red-haired картинка red-haired

Дякую за подарунок LANA_K , а купити кавальчик сексу можна тут

Ого, навіть не чула про цю книгу.

я завдяки LANA_K про неї взнала)) буккросинг - прекрасна річ))

Погоджуюсь)))

не вмліваєте від слова "прутень"

а-ха-ха) після прози Покальчука, слово "прутень" - це для мене, як "добрий_день")))

навіть в рифму)
Покальчука тре почитати) я вже підготувалася)

Рада, що книга знайшла собі господаря ;)

Чудова рецензія!

дякую) може, знайде ще)

До тебе її прочитало вже троє(зі мною)
Справжня книга-мандрівниця.
Чи може дійсно любить міняти господарів)

ну, в мене її вже взяли, ще двоє на черзі.
повністю відповідає обкладинці, нуашо)))))

точно ))))