10 мая 2023 г. 22:10

5 Прекрасний гостросюжетний роман

Дуже крута книга від канадської авторки, яку прочитала за 2 дні. Ендрю та Ліндсі закохалися й створили сім’ю, коли все зрештою розвалилося,  у Ліндсі залишилося нестерпне спустошення та страх. Що потрібно зробити Ліндсі, щоб викинути Ендрю зі свого життя? Перемотайте десять років вперед і щойно вийшовши з в’язниці, Ендрю повернувся. Ендрю вдається розшукати свою розбиту сім’ю під виглядом відновлення зв’язку зі своєю теперішньою 17-річною донькою та пошуку роботи на маленькому острові, який вони називають домом. Коли Ліндсі починає відчувати те неприємне відчуття, що за нею спостерігають, і речі навколо її будинку стають не на своїх місцях, Ліндсі панікує.

Авторка маневрує почуттями та сюжетом (дія описуюється то в минулому, то в теперішньому, то від імені Ліндсі, то від імені її доньки Софі). Це створює ефект фантастичного читання. Швидкий темп і надзвичайно напружена книга із великою кількістю поворотів сюжету, правдоподібними персонажами та ситуаціями. З ідеальною кількістю накопичення та напруги до напруженого завершення, коли ми дізнаємося, хто дійсно увесь цей час стежив за сім'єю Ліндсі і чому.
Розвиток персонажів, опис токсичних стосунків, стосунків "батьки і діти" мені дуже сподобалися.