17 февраля 2014 г. 00:59

В принципі, нічого нового, такого, що вже тут писали, я не скажу, але промовчати не можу.
Неочікувано відверта книга. Навіть анотація не підготувала мене до неї. Загалом справа не тільки у відвертій еротичності (але і в ній також). Наскільки відверто, без прикрас показана чоловіча суть - ось в чому річ. Погана чи ні, але така як є (принаймні власний досвід підтверджує). Тобто у надбудові можуть бути багато красивих і гідних понять (так написала, ніби та основна сутність повна протилежність:)), які романтичні особи різної статі сприйматимуть за чисту монету, але краще не обманюватись на цей рахунок.
Ну і таку "смачну" мову не часто зустрінеш. Так вийшло, що я помилково (де були мої очі) спершу купила книгу російською. Коли це помітила, то розчаруванню не було меж і книгу я навіть не почала читати, хоча й дуже хотіла. Тільки через місяць в моїх руках опинилася книга українською. Прочитала одразу і вирішала все ж порівняти з російськомовним перекладом. Результат - як добре, що й не починала читати його. Можливо, результат був би іншим, як би там використовувався також якийсь російський діалект, та може справа не в діалекті, а в самому звучанні мови. Просто мені здається, що "кохатися" набагато приємніше і чуттєвіше, ніж "заниматься любовью".