5 февраля 2023 г. 03:55

3 Рядки читалися швидко та легко. Емоції від прочитаного були щирими та неоднозначними...

Книга про коротке, але максимально яскраве та наповнене кохання. Кохання, яке б жило вічність, якби не страшна новина, яка навіть змусила опасти рясні квіти у вишневому гаю.

Вона: дівчинка, яка мала "сонце у посмішці та місячне сяйво у грудях". Весняна квітка, яка щойно розкрилася на вишневій гілці. Сенс його життя.

Він: таємничий вітер, що обвіває її ніжну шкіру поцілунками. Теплий промінь, що зігріває її руки у холодну пору. Місяць, що освітлює її шлях... "ДОДОМУ"

Так, цей роман доволі примітивний у сюжеті. Занадто багато життєвого скла, і, на цьому етапі, кожен вирішує для себе: пролити сльози і загрузитися чи надихнутися і зробити грунтовні висновки. І скажу відверто, що б ви не обрали, кожен буде правий, бо ця книга одночасно підносить до небес і знищує морально.

Зізнаюся чесно, всі повороти у сюжеті для мене були максимально передбачувані. Я не плакала і не дивувалася, бо знала, що чекає мене з кожною наступною главою. Цим ще раз підкреслюю банальність історії. Але є один цікавий момент, який змусив мене прочитати цей роман за два вільних вечори. Легкий, ненав'язливий та до мурах по шкірі романтичний момент, завдяки якому ця історія отримала свою заслужену оцінку.

Не буду відкривати карти, що це за момент. Коли будете читати, ви мене зрозумієте... Зрозумієте буквально з декількох перших глав. Це тендітний момент, який пронесе вас скрізь весь роман на одній хвилі,напевне, як і планувала автор.

Я щиро дякую цій книжці за її атмосферність та відчайдушність. Я відмітила більше ста цитат, які несумнівно зачепили мої розум та серце.

Рядки читалися швидко та легко. Емоції від прочитаного були щирими та неоднозначними - саме таким буде мій відгук до цієї книги. А читати чи ні, то вже суто ваша справа, і я сподіваюся, ви зробите правильний вибір ️