23 сентября 2013 г. 08:13

Живе у Києві дівчинка Яринка, яка складає свої власні казкові історії, малює до них малюнки, а її бабуся Ганна записує ці казочки. І таких оповідань набралося дванадцять, на цілу книгу. Дуже цікаву книгу «Паперовий янгол».
Всі історії не тільки наповнені пригодами та цікавими подіями, вони ще й розповідають про дуже важливі речі для кожного з нас. Казка про паперового янгола розповіла про загублені речі з якими не хочеться розлучатися. Оповідання про пана Хо-хо і пана Хе-хе – про те, що допомагає стати добріше. Була казка про бабусю, що робить ляльки. Казка навчила, що не все можна купити за гроші. Принцеса та Пірат розповіли про те, що таке справжня дружба. А такого домашнього улюбленця, як троль із Скандинавії, про якого написала Яринка, я би й сам хотів мати. Дуже насмішила мене казка про опудал Вареника та Середу. Це гарне оповідання про те, що посмішка завжди краще хамства. Про те саме каже і інша Яринчина казка – чемність робить навіть крокодилів добрими. Бідний гусак, що втратив голос мене дуже засмучив, особливо ті поради, що йому надавали знайомі. Добре, що в нього була бабуся Марія, яка його вилікувала. Казка про волошкову дівчинку, мабуть, більше сподобається дівчатам. А от в останній оповіді я з задоволенням «прогулявся» по Києву та дізнався звідки з’являються сни.
Дуже добра книжка вийшла у Ольги Бусенко. Я дізнався багато нових красивих українських слів та навчився бачити зміст навіть у казках.

А еще там иллюстрации прикольные, правда, малыш? :)
картинка Coffee_limon