27 июля 2022 г. 20:45

3 монотонно

Далекого 1714 року у Франції одна дівчина укладає фаустівську угоду, щоб отримати вічне життя. Але угода виявляється прокляттям: тепер її забуватимуть усі, кого вона зустріне на своєму шляху.

Так починається неймовірне життя Адді Лярю, її приголомшлива подорож століттями і континентами, історією і мистецтвом, під час якої вона шукає способу залишити слід у світі.

Проте одного дня, триста років по тому, все змінюється, коли Адді в одній непримітній книгарні натрапляє на юнака, який пам’ятає її ім’я.

Чесно кажучи, були більші очікування від цієї книги, початок багатообіцяючий, але мені чогось не вистачило , занадто монотонно, з кожною сторінкою очікувалось якихось подій яскравіших, а тут просто в одному темпі все відбувається, знаю, що багатьом дуже сподобалась ця книга, та відгуки дуже хороші, але особисто мені не дотягнуло

Люк мені дуже нагадував люцифера з серіалу «Люцифер» ось прям я навіть уявляла його

А ось у Адді дуже багато опису і колишнього життя, ось чесно дужеее багато, автор показав події дуже поверхнево без яскравих подій а їх тут так не вистачало

В цілому книга не погана але нажаль замало динаміки.

Дуже красиве оформлення книги -  за це поставила б 5/5

Навіть закладочка є додає якогось такого особливого настрою, книга досить об’ємна , але далась легко прочитала за 3 дні, хоча завжди розтягую на довше , тут справилась швидше.