25 июня 2013 г. 11:32

Чесно кажучи, навіть не знаю, що саме я сподівалася знайти в книзі з назвою "Таємниці львівської кави". Не те щоб я фанатіла від Львова - я його люблю такою тихою спокійною любов’ю, яка не афішується, як ото прийнято писатити у статусах чи назвах фотоальбомів у соцмережах: "О, моє кохане місто Лева!" і т.д. Просто люблю і все. Аналогічна історія і з кавою.
А оскільки вже тричі була на вечорах іронічної та інтимної лірики, де правив бал сам пан Винничук, то стало цікаво: що ж він може розповісти про такі дві сакраментальні речі?
Так ось, книга нагадує якусь дисертацію по сабжу) Цікаво, пізнавально. По-галицьки смачна мова) Ілюстрації і цитати на кожній сторінці. Текст кольору кави. Сторінки кольору пряженого молока. Гарно)
А що книгу я вже два роки шукала книгарнями, бо її вже не видають, а тут знайшла цілком випадково - то вона взагалі має неоціненну вартість особисто в мене.
До речі, крім історичної частини, там ще купа рецептів із застосуванням кави) і розповіді про кавові традиції у світі. Я собі точно щось перейму для власного застосування)