Lusil

да-да, конечно, эксперт:)

22 марта 2022 г. 23:00

Мій перший відгук на книгу українською мовою. Готова приймати цькування, але, наразі не маю можливості писати російською мовою, як мінімум тому що в мене на ноутбуці немає російської розкладки клавіатури. А добрі люди в Польщі, які дали на час ноутбук, вирішили не давати права адміністратора, тому не маю можливості її встановити. Можливо, піду з сайту, або цей відгук, колись перекладу на російську мову...

Дувже вчасно я вирішила почитати книгу про біженців, дітей які вимушені тікати від війни. Зараз мої власні діти в такому ж стані, правда їм пощастило, вони з мамою, на відміну від головних героїнь повісті.
Єврейські дівчатка, яким 12 та 8 років вимушені тікати з рідної Австрії до холодної Швеції. Вони не зовсім розуміють, що відбувається.Читач більшу частину часу спостерігає за поневіряннями старшої дівчинки, їй важче адаптуватись, не дивлячись на те, що вона дуже швидно вивчила мову та мала неабиякі академічні успіхи. Молодша сестра швидко знайшла друзяв та почала пристосовуватись до нового життя. Звісно, дівчатам довелось пережити багато неприяємних моментів, від розлуки з батьками та бажання повернутись додому, до зближення з новими опікунами та розуміння, що зиття продовжується, хоч і не так як планувалось раніше. Ця історія складається з трьох частин, поки читала одну, до інших теж обов'язково дійду.

Книга прочитана в рамках гри "Школьная вселенная".

Ветка комментариев

Я теж такого не чула, сама читала рецензії украхнською мовою. Але зараз така ситуація, що все може бути, вже нічого прогнозувати не можу.

Я часто пишу українською.

Ви молодець, це чудово. а я ось писала російською. тому що читаю книги цією мовою та і взагалі вона більш звична для мене. А в цих обставиннах навіть не знаю як робити далі. Сьогодні не могла зайти на ЛЛ з нового пристою тому що зник з варіаннтів фейсбук, а заходила саме через цю соціальну мережу.

Тепер все помінялось. Це правда. Співчуваю.