nimfobelka

1 июня 2013 г. 09:53

Було би смішно, якби не було так сумно. Не знаю, може це моє органічне неприйняття конфліктів не дає сприймати те все написане саме як іронію, але маємо що маємо. Не смішно мені. Проте книжка - одна з найулюбленіших в українській літературі того часу. Нечую-Левицькому часто закидали повторюваність сюжетів, відсутність хоч якогось аналізу ситуацій. Але... Навіщо потрібен аналіз, колі перед тобою так яскраво, контрастно намальована українська родина, побут, відносини, конфлікти, все-все, як на картинці. Дивись, спостерігай, аналізуй, роби висновки. А які прекрасні пейзажі! А мова, а персонажі!
Третій чи четвертий вже раз перечитую, і кожного разу з інтересом.

Так, це один із тих творів, які можна читати багато раз. І завжди щось у ньому знаходити.

це точно)

Мені вистачило одного разу. Не таку укр.літ я люблю)) Хоч книжка талановита,

ну я всі рази читала добровільно-примусово. Перший раз у школі, другий - коли до тестування готувалася, і третій от за університетською програмою з укрліт )

А яку укр.літ ти любиш?)

Франкові "Перехресні стежки","Украдене щастя","Лісову пісню" Лесі Українки,"Людину" і "Землю" Ольги Кобилянської,творчість Коцюбинського (особливо "Цвіт яблуні" та "На камені" (останній твір дуже страшний)),"Сад Гетсиманський" Івана Багряного,"Марусю Чурай" Ліни Костенко - себто все те,що стосується Людини та її внутрішнього світу...

зрозуміло) Повністю розділяю)
з вересня все це буду читати (потирає лапки)

Гарного читання,білочка моя))) А я буду читати універський список із зар.літ і "Тихий Дон":)

ну, зар.літ з "Тихим Доном" і від мене не дінеться нікуди, але і програму з укр.літ ніхто не відміняв))

Та воно так,але від укр.літ часом утомлюєшся,навіть якщо це твоя професія:)

тому потрібно чергувати) Від будь-якої одноманітної літератури втомлюєшся)

Точно:)