sireniti

Эксперт по выращиванию банок с огурцами

5 мая 2013 г. 17:16

1 О! Боже! Мій!

До чого котиться наша українська література, якщо на конкурсах молодіжних романів здобувають перемогу такі книги? Що далі нас чекає?
Я не знаю, кому може бути цікава автобіографія нікому невідомого 20 річного  хлопця. Хоч і написана з нотками (іноді проскакують ) гумору, але впереміж з добротними матами. Уже на перших сторінках це мене насторожило, далі засиутило, а потім почало викликати відразу.
Те, що на сторінках згадуються відомі люди, як то Андрухович, Забужко,Руслана і т д, аж ніяк книгу не рятує.

Цього ви не знайдете в Яндексі? Як би ж то....

ФМ Долгострой

Андрухович

- Андрухович кого хочеш переплюне у скурпульозному виписуванні життєвого бруду. Чеху навіть і старатись не треба. Не потягне хлопчик.

"Рекреації" пана Юрія - страшенно відразлива штука,як на мене.

Андруховича читала тільки "Лексикон інтимних міст".І хоч там теж зустрічаються мати,але вони якось умісні,і не так часто))Мені навіть сподо книга.

Я просто не любитель скаліченої української впереміш із нецензурною лайкою і хроніками сексуального життя героїв. :)

О,як про мене сказала:)

Ну,ми ж схожі))))

Аякже;)

извините) я на украинском не бе, не ме) но мне кажется, в общих чертах все поняла))) даже плюсанула - интересный опыт для меня))) что же всякую ерунду печатают и читают?)) А ну, разобралась - конкурс - молодое дарование, и кому-то нравится))

Если коротко-молодое дарование написало книгу о себе,о своей жизни и творчестве,вперемежку с матами и прочими похабными словами.Это пародия на литературу, и я вообще не понимаю,кактакое может кому-то нравится.
Хотела бы я не находить подобных книг в Яндексе,Гугле и т д..
А я ведь так хотела прочесть эту книгу:))))

А я поняла тебя , Хы))) Родные славяне )

Как здорово:)))Хы;))))

Ой, а мне он так "понравился", что уже и не помню как та книга называлась ибо она так и осталась не осиленная.

:)))
Больше и пытаться не буду.

Ой, с каким удовольствием прочитала рецензию)))))

Хоть кому-то повезло:))))

А если серьёзно,то я очень бы хотела не находить таких книг.Как распишут,как расхвалят.Я даже подругу просила об этой книге и она мне специально выслала)
А в итоге-литература одного дня.

Понимаю, досадно, конечно(
Зато теперь знаешь, о чем речь и за что ругать)))