19 января 2022 г. 14:00

3 Кожному подобається продавець морозива

Невеличке американське містечко. Ярмарка вакансій обіцяє більше 1000 вакансій. Безробітні з усього міста збираються у чергу вже з півночі, сподіваючись отримати роботу.

З ранішнього туману раптово виринає Mercedes-Benz і на повному ходу несеться до натовпу, в результаті чого 8 загиблих, 15 поранено, а серійний убивця просто розчиняється у повітрі...

Детектив К.В. Годжес, який виходить на пенсію через півроку після інциденту, так і не впіймавши злочинця, раптово отримує листа від славнозвісного Мерседес-Кілера, який намагається втягнути його у свою смертельну гру...

_____________________________________________

Не скажу, що книга далась мені легко (давно вже я так не змушувала себе читати), але дочитати все таки дуже хотілось. І ось маленькими кроками, по 10-20 сторінок, я все таки нарешті перегорнула останні сторінки цього роману

Загалом, книга мені сподобалась, історія тримає в напрузі до самого кінця, АЛЕ хотіла більше відмітити те, що не сподобалось:

- Переклад та редакція книги викликала в мене не те, що стрес, проте сильне роздратування

- Я досить часто читаю книжки українською останнім часом і тому завжди звертаю увагу на викладення тексту. У перекладі так багато діалектів, що це просто збиває з пантелику

- До того ж, у даному виданні посилання є буквально на кожній сторінці!

️ Навіщо, заради всіх богів, ще потрібно? Чи люди зараз не знаюсь, що таке «айфон», «ebay», «amazon»?

Тут є інформація про будь яку назву супермаркету, гурт, пісню, марку машини і т.д.

Це так відволікає від основного тексту роману, що аж бісить

Ну серйозно, я нічого б не втратила, якби тієї інформації там не було, бо це ніяк не впливає на розуміння сюжету.

До того ж, якби мені було б вже так цікаво, я б собі нагуглила все те

______________________________________________

Роман є 1ю книгою трилогії про детектива В. Годжеса. Дві наступні - «Що впало, те пропало» (2015) та «Кінець зміни» (2016).

Чи буду я читати дві другі частини даної трилогії? – Скоріше за все, так!

Чи буду я читати їх у даному виданні? – 100% ні!