1 марта 2013 г. 18:17

Взявши в руки цю книгу я навіть не очікувала, що вона так мені сподобається. Неймовірно захоплюючий історичний детектив з цікавим сюжетом і зовсім неочікуваною розв’язкою. Неймовірно гарна мова твору, детально прописані образи та сюжети. Здається, не втрачена жодна подробиця. Від книги просто неможливо відірватися.
Як тонко автор зобразив образ Прокопа, такий собі український Зорро. Він розумний, сміливий, але, водночас не позбавлений самовпевненості, що потім його й привело до біди. І, не дивлячись на всю його показну жорстокість, серце його буле не закрите для почуттів.
Також вразив слідчий Слєпньов. Продиратися через хащі брехні до правди було зовсім не легко. Але він ризикував, щоб дізнатися правду, якою б вона не була. Та все ж і в нього було серце, яке іноді перемагало здоровий глузд.
До цього я любила творчість В.Лиса за «Століття Якова», але «Маска» - це ще одна книга, якою автор лише підтверджує своє звання «найтитулованішого з українських письменників». Це чи не найкращий твір сучасної української літератури.

Дякую за рецензцiю.
Маска була другим твором з книг Лиса, першою я прочитала Роману. Пiсля Маски була "Да прибуде суддя". Що мене вражаэ в творочостi Володимира Лиса так це рiзноплановiсть його творiв, сюжет, героi. Слiдкую за виходом його книжок.

Я просто закохалась в книгу "Століття Якова". А от "Чорна пантера" мені не сподобалась.

Спасибі за відгук про книгу. Саме ваша рецензія викликала інтерес до "Маски". Тепер, дочитуючи її, впевнена, що з'явиться ще одна улюблена книга в моїй невеликій бібліотеці :)

Дуже приємно, що змогла зацікавити.
А ще більше рада від того, що книга сподобалась!