Aries_Domini

10 февраля 2013 г. 03:25

Багато доброти в твоїй церковній тиші,
багато висоти від близькості Карпат...

Я не п'ю кави і ніколи не була у Львові. Але цілком прониклася його духом, погортавши цю книжечку-запрошення. Чомусь від першої до останньої сторінки мене не полишали рядки з вірша Ліни Костенко, які ось уже ...надцять років уперто асоціюються у мене зі Львовом: "Нас не бачать леви біля брами - левам очі снігом замело..."
Нехай вас не введуть в оману нібито дитячі ілюстрації - вірші не зовсім дитячі, а іноді й зовсім недитячі (хіба що Ви захочете виховати у дитини гарний смак - як до живопису, так і до красного письменства - з наймолодшого віку).

Не я одна
У снах молюсь:
- Не можу жити
Без любові...
І хтось признається комусь,
Що це було колись у Львові:
Летів за вітром
Цвіт і дим,
Чамрів і чах бузок пропащо,
І вперше був
Не кам'яним
Той лев,
Що квіти носить в пащі...

/Оксана Лозова/

Завдяки чудовим ілюстраціям і віршам яскраво уявляються скульптури, що здійснюють спацер нічними брукованими вулицями і ходять одне до одного в гості, янголи з філіжанками, шпилясті храми, замислені панянки за столиками кав'ярень, море дахів і мудрі коти з блакитними і фіолетовими шаликами. І у всьому - вишуканість і елегантність. Принаймні так я уявила собі Львів. У якому ніколи не була. І куди так мрію помандрувати. Аби потім сказати на прощання:

Це місто заберу на фотоплівці
І в рамочці поставлю на столі.

Так приїзджайте! Ласкаво просимо!

Ой, и меня пригласите! Я как раз на майские собираюсь...4debf97e4469c34268066.gif

Конечно! И Вам - Ласкаво просимо! У нас красиво.. А весной так вообще. Вы "по делу" или туристом?

туристом. ни разу не была во Львове, но очень хочу

А я летом)

Щиро дякую. Неодмінно приїду! :)

Ну все, эта книга для меня :))
Когда бываю на Западной, обязательно нахожу способ попасть хоть на пару часов во Львов, чтобы выпить кофе!

Львiв-дуже гарне мiсто:). Його просто потрiбно побачити, слова тут зайвi

Ваша правда. Такі міста - окраса нашої країни.

Ми всією сім'єю закохані у Львів.Саме красиве і гостинне місто України !!!

Ви так натхненно про це говорите, що мені ще більше до Львова закортіло поїхати) Тепер моїм бажанням залишилося тільки збігтися із моїми можливостями.

Ми минулого року поїхали до Льва(і раніше там бували,але все набігами) всією родиною.Побули там три дні.Тепер не можемо літа дочекатися-тягне знову )

Я Вас розумію. Є такі місця й міста, які нізащо не хотять нас відпускати)

Магічні!!!

Точно)