20 сентября 2021 г. 00:19

5 Неповторний стиль авторки і розмірене життя біля Фінської затоки

Влітку я починала своє знайомство з творчістю Туве Янссон завдяки Мумі-тролям. Тоді діло не пішло. Було відчуття, що хочу читати "муміків" дітям, а сама цю історію переросла (при цьому вважаю, що дорослі ну просто повинні читати дитяче ). Але щось тоді не склалось...

Наскільки по іншому зайшла мені "Літня книжка". Щемка, щира, душевна, затишна, прониклива (список можна продовжувати далі, але припинимо цей ярмарок прикметників). Ясно одне - я її наполегливо раджу.

Сім'я Софії складається з бабусі і тата. Влітку вони приїжджають на острів висаджувати тюльпани, риболовити, писати книжки, потрапляти у різні пригоди, та й загалом насолоджуватись природою і неспішном ритмом існування біля Фінської затоки.

Це якщо коротко і загалом. Але ця повість складається з деталей і нюансів.

Це чергова аудіокнига у моєму read-list. Чотиригодинний твір я слухала два тижні - на мене він діяв заспокійливо (і я постійно засинала). Тоді аби це виправити, почала слухати вдень)) Зрештою, поки тривав запис, я замовила "Літню книжку" у паперовому форматі у домашню бібліотеку. Хочу періодично вертатись до цієї книги, гортати сторінки і насолоджуватись неповторним стилем Туве Янссон.

Сама авторка вважала цю роботу своєю найкращою.

Book blog BST