8 июля 2021 г. 18:12

Що коли життя дарує вам ще один шанс? Шанс, який допоможе все змінити, стати кращим, здійснити свої мрії, а не бажання інших, знайти кохання та стати щасливим?

Ось такий шанс отримує Шейн. Вона старанно навчається, щоб стати лікаркою. Але насправді не бажає цього. А що ж хоче Шейн? Їй подобається читати книги, писати статті в блог і вона хотіла бути письменницею. Але ж ця робота не прогодує. Тому Шейн старанно готується до вступу в медичне, аж раптом вона знаходить програму для обміну студентів, але курси там літературно-письменницькі. Дівчина їде з Америки до Лондона, де отримує другий шанс. Тільки як не "запороти" і його? Скільки шансів може доля дати ще?

Це дебютний роман авторки, але дуже вдалий. Він цікавий та захопливий. Дуже продуманий і наповнений цілою купою деталей. А ще сподобалося, що тут багато згадок про сучасні книжки, відсилок до "Гаррі Поттера", гурту "Бітлз", серіалу "Загублені". Це робило історію більш близькою до сучасного читача.

Книга написана від першої особи, тому сприймається дуже легко. Вона про віднайдення кохання та про пошук себе. Це книга, яка вчить йти за мрією. Навіть якщо хтось каже, що ідея не спрацює, варто пробувати - ось що каже історія. А також вона трішки про кохання. Тому тікайте ті, хто таке не любить

Я знизила оцінку, тому що моментами не вірила. Мені здавалося на початку, що герої поводяться неправдоподібно - їм по 20, а було відчуття, ніби 16. Але в той же час я часто асоціювала себе з Шейн і багато її болей відгукувалось і мені.

Це дуже тепла, добра та весела історія. До речі, гумор теж тут крутий. Ще одна історія до списку тих, які обов'язково читати влітку й брати у відпустку.

Мені ця книжка нагадала "Дівчину онлайн".

Источник