20 июня 2021 г. 15:08

4.5 Відома історія життя вуличного музиканта з рудим котом

«Дивна річ: я знав, що він – вуличний кіт і щомиті може втекти, проте в глибині душі відчував, що він прийшов у моє життя, щоб залишитися в ньому назавжди»

Джеймс Бовен написав неймовірно щиру книгу. Довгі роки він перебував на дні: йому не було де жити, а залежність від наркотиків марнувала молодого чоловіка. Жодних перспектив, лише щоденна боротьба за виживання з гітарою в руці. Однак, доля мала на нього інші плани. Якось під його дверима з’явився виснажений та поранений рудий кіт.

Незвідки. Раптово. Зненацька.
Ця подія змінила все!

Автор – це приклад людини, яка скоїла безліч помилок і опинилася в скрутному становищі. Бовен чесно розповідає про своє похмуре минуле, не намагаючись виправдовуватися. Та він, не зважаючи на жорстокість світу, не втратив власної доброти та людяності.

Вони з Бобом такі схожі між собою: загублені в житті парубки, які не мають грошей навіть на наступний день – стали сім’єю та підтримкою один для одного.

«Жити з Бобом було весело. Поза сумнівом, Боб був справжньою особистістю. Він мав власні дивацтва й щодня я дізнавався про нього щось нове»

Ця історія дарує надію.

Пригоди Джеймса Бовена і Боба захопливі, не можливо не тішитися за їхні успіхи і не хвилюватися в тривожні моменти. Вражаюча трансформація автора з одинака, якому нема чого втрачати й до чого йти – в чоловіка, який вирішує змінюватися на краще заради м’якенького рудого котика.

Я вірю, що такі зустрічі не випадкові.
Коти – містичні і загадкові тварини.
Боб мав змінити долю Д. Бовена і йому це владося!

«Боб став могутньою позитивною силою, яка змінила моє життя. Кожен заслуговує на такого друга, як Боб. І мені дуже пощастило, що я його знайшов»

Без тварин життя було б не таким змістовним, я впевнена!