LeRoRiYa

Тысячи жизней вместо одной

7 декабря 2012 г. 02:03

Оце єдина книжка Люко Дашвар (Ірини Чернової) де я, дуже прискіпливий читач, не знайшла жодного недоліку. Неймовірно цікаво було читати, кника пронеслася перед очима з блискавичною швидкістю. От тільки незрозуміла мені була душа головної героїні - навіщо роками жити з нелюбом тільки тому, що ти красуня, а той, кого все життя любиш - ні? Дуже шкода Степана. Цьому щирому справжньому персонажу віриш, проникаєшся його почуттями й переживаннями, переосмислюєш власні вчики й ставлення до життя й декого з оточуючих. Щира історія про людські долі, проникнута правдою життя й трагізмом власноруч змарнованого щастя в справжньому коханні. Все це у поєднанні з місттичним намистом з червоних коралів, що передається від матері до доньки, створює атмосферу неповторного глбокого роману, який однозначно варто читати й перечитувати. Хто б подумав, що книжка, розпочата інтригуючим реченням "У всьому була винна ряба курка" виявиться настільки глибокою? Хоча я, власне, не сумнівалася, чм варто мені її читати, недарма цейроман отримав звання "Книжки року" у 2008... Хоча до цьогорічного літа книжки Дашвар обходили мене як то кажуть десятою дорогою, але наші шляхи зрештою перетнулися, чому я дуже-дуже рада. Раджу читати всім, хто хоче дізнатися, що таке сучасна українська література високої якості.