11 июня 2021 г. 23:05

5 А що, коли це шанс?

А що, коди доля дарує тобі другий шанс все змінити, стати кращою версією самої себе, поглянути на все збоку і виправити допущені помилки? А що, коли ми колись помилились і життя пішло наперекосяк? Коли ми дійсно мали б бути в іншому місці, з іншою людиною поруч?
Такий шанс випадає молодій дівчині Шейн, яка живе життям яке обрали за неї батьки. Ну погодьтесь, типова ситуація? Часом батьки, бажаючи дитині добра, насправді руйнують їй життя.
Вона має стати медиком і навіки забути про дурнуваті письменницькі мрії. Шейн вирішує полетіти до Англії, щоб навчатись на літературному курсі і нарешті зробити все те, що так давно хотіла. Може будучи далеко від батьків їй  нарешті вдасться завести справжніх друзів, зустріти кохання і отримати улюблену роботу.
Надзвичайно цікаво було читати про те, як дівчинка, котра жила у скарлупі , поволі починає набиратись сміливості жити. Шейн вчиться дружити і знайомитися з людьми, бути сміливою і відкритою, а ще переймати ініціативу в свої руки. В погоні за щастям важливо не загубити себе!
Книга однозначно варта уваги, бо надихає до рішучих дій.... Мені сподобалось!