10 июня 2021 г. 21:43

4.5 Немає виходу

Дарбі ображена на весь світ і водночас зворушена звісткою про важку хворобу матері, їде до неї крізь негоду. Сильна хуртовина, з якою не справляються комунальники відрізає її шлях як вперед, так в назад. Дівчина знаходить маленький будинок для перепочинку туристів, в якому опиняються ще кілька таких же безнадійних незнайомців.

Перечекати ніч, згаявши її до моменту визволення з полону-обернеться для неї справжнім шоком. Бо проходячи повз фургон незнайомців, вона помічає всередині нього клітку в якій зачинена дитина.

4 незнайомці і один з них злочинець. Як врятувати дитину, не наразивши на небезпеку інших? Як пережити ніч, коли ти в зоні ризику і без можливості зв'язку з зовнішнім світом?

Одна з найнапруженіших книг, що я взагалі читала. Не зважаючи на об'єм, вона здавалася дуже довгою, страшною і шокуючою. Ізоляція героїв, де ти не знаєш, хто насправді злочинець, роки перші факти не запускають принцип доміно жорстокості. На перший погляд вона здавалася тільки психологічною пасткою, але з геометричним прогресом перейшла в справжнє кроваве місиво.

Діти, тварини, жорстокість, психи, ізоляція-це вже повний фарш трешу. А якщо ще додати приховані мотиви, то виходить взривне комбо. Не можу відмітити абсолютну оригінальність сюжету, чи продумані деталі, є до чого "придертися". Але це просто відкидається на другий план. Книга для тих, хто прагне гострих відчуттів.