21 мая 2021 г. 20:10

3 Не моя це книга

Першу свою рецензію я написав на книгу  Макса Кідрука "Бот" і з того часу перечитав майже всі його романи. Сказати, що я був від них в захваті - це не сказати нічого, але...
   Відкривши першу сторінку, я жадібно почав вчитуватися. Спочатку наче нічого не змінилось - книга написана гарно, читається легко, але чим далі я читав, то більше було відчуття, що читаю якийсь чи то жіночий роман, чи дитячу літературу. Дітям після прочитання є над чим подумати і зробити висновки, що алкоголь - це погано, що треба користуватись контрцептивами, про відносини в сім'ї, про любов дочитання книг і т.д.  Я все чекав, коли ж буде інтрига, все сподівався, що Макс здивує і дочеквся. Я дійсно був здивований коли прочитав про ліфт. Ті, хто знайомий з творчістю Кідрука і читали "Не озирайся і мовчи" згадають, що там була аналогічна схема з ліфтом. Серйозно? Я б зрозумів, якби хоча б змінив місце проведення ритуалу, але ж ні, знову ліфт, знову катання з поверху на поверх. Я трохи розчарований. Було відчуття перевірити що саме я читаю.
   Скажу, що сподобалося:
- написано, як завжди, гарно, читається легко
- доповнена реальність за допомогою додатку- це крок вперед і це круто.
   Чи радив би я цю книгу тим, хто вже знайомий з попередніми книгами автора? Мабуть, що ні.

це ж був той самий ліфт, а не такий же. ви не помітили, що розсказав про нього Руті Марк із "НОІМ"? біля дому вона зустріла його діда. і вчителька у своїх снах зустрічала зниклу подругу Соні. романи пов'язані між собою.