17 мая 2021 г. 15:48

5 Жіночий лікар у дії

Ця книга потрібна найперше тим, хто хоче бути медиком. Звичайно це не історія вітчизняного автора, але яка ж велика схожість та розуміння "котла" медицини!

спойлер
Цікавим і не дуже фактом виявилось те, що люди люблять пхати в себе предмети досить часто.

Разом з Адамом ми проходимо становлення лікаря на протязі книги. Це титанічна робота. Намагатися втримати своє особисте життя, наскребти на скромне житло, пахати за мізерну зарплатню незалежно від посади, відмовлятися від друзів, бо терміново потрібна допомога в лікарні.

Це книга про велику людяність! Бо спостерігаючи за Кеем бачиш як він віддається роботі, навіть з червоними очима та великим бажанням скоріше повернутись додому та поспати. А сон то велика цінність у його професії. Будь-де й будь-коли. Спи якщо маєш можливість.

Не дивлячись на жорстокі випадки у свої роботі, Адам робить такі порівняння, що не сміятись неможливо.

Завдячуючи таким книгам почніть ставитись до лікарів, як до людей, які живуть своєю роботою. Ever

Лікарі повинні мати рису, яку неможливо запам'ятати чи формально оцінити: хороший лікар - людина з великим серцем і розширеною аортою, через яку перекачується ціле озеро співчуття й людської доброти

Ви - це мобільна реанімація в одній особі та фактично без підготовки; вас заливають біологічні рідини, ви оглядаєте нескінченний потік пацієнтів з гострими недугами, яких дванадцять годин тому доглядала ціла команда лікарів

З-поміж людей, далеких від медицини, побутує думка, ніби в лікарів є вибір, коли приходити додому - о восьмій чи о десятій вечора. Та насправді єдиний вибір полягає в тому, на кого ви кладете болт - на себе чи на своїх пацієнтів