zadnipriana

9 мая 2021 г. 11:03

Сказати, що мені сподобалась книга, це нічого не сказати!

Я в захваті!
Я не могла відірватися!
Вона динамічна, захоплива, жива, в ній стільки емоцій і подій, що не встигаєш оговтатись, а вже знову щось стається.

А ці пасхалки до наступних книг! Походження пісні "Дерево висельника", переспівниць, любові Сноу до троянд і навіть пояснення імені Кітнісс! Книга розширює всесвіт ГІ і наповнює його новими сенсами.

Події відбуваються за 64 роки до подій в трилогії, коли ще не було ні Кітнісс, ні Піта.

10 Голодні Ігри — це вам не те пафосне та пишне дійство, яке ми бачимо в трилогії Коллінз. Це ігри, які були "голодними" в буквальному сенсі слова, бо трибутів тримали, як тварин, а частина гинула ще до початку ігр.

Трансформація цього кривавого заходу — перша ключова ідея роману: ми дізнаємося, звідки з'явились ці ігри, чому вони такі, якими ми їх бачили вже в 74 версії.

Головний герой роману — відомий нам Коріолан Сноу. Тут він — юнак, який знає, що таке злидні, голод і бідність. Його образ розкривається поступово, постійно очікуєш моменту: коли ж все піде не туди? Адже ми знаємо, ким він став.

Але момент не настає.
Зміни відбуваються непомітно. Він ніби не робить нічого злого, але за кожним його вчинком ховається корисливість на підлість. І на наших очах юнак, який нібито подавав якісь надії, перетворюється на майбутнє втілення тирана, того, якого ми знаємо з наступних книг.

Якщо ви любите цей всесвіт і вам трапиться можливість почитати цю книгу — ЧИТАЙТЕ! Не пошкодуєте.