zadnipriana

9 мая 2021 г. 10:57

З книги я дізналась про те, як функціонує зсередини 3-тисячна авіакомпанія. Це щось фантастичне!

Там стільки процесів, стільки акцентів на корпоративній культурі. Працівників люблять і плекають, вибудовують міцні стосунки в середині компанії.

І взагалі працівників називають "внутрішніми" клієнтами.

Тим самим дотримуються однієї з ключових сервісних аксіом: задоволений працівник️щасливий клієнт.

Деякі моменти звучали якось аж надто фантастично. Наприклад, там є цілий відділ з 7 людей на зарплаті, які займаються тим, що надсилають квіти, картки або подарунки співробітникам компанії на честь важливих подій у їхньому житті

Тут багато про важливість навчання співробітників, про мотивацію, вибір персоналу. Досвід Southwest Airline цінний тим, що ця компанія визнана однією з найкращих для роботи, вона має найменшу кількість скарг, їй вдається лишатись прибутковою вже протягом 31 року, а "текучка" кадрів тут ледь досягає 10%.

Це справді цікаво!

Я не зовсім цільова аудиторія книги, мені це все було просто цікаво, я реально дізналась багато нового!

Я теж працюю у великій компанії, і частину поглядів та процесів впізнаю і у власній роботі, це було приємно усвідомити