Kate_hamster

22 апреля 2021 г. 10:50

5 Зрозуміти себе

Прочитала книжку, як тільки вона до мене доїхала. Чекала на її вихід я з нетерпінням. Я не дуже люблю подкасти, мені легше читати, я тоді відчуваю себе участником процесу. Звичайно, я частково слухала подкаст "Простими словами", знала, що там дуже багато корисної інформації, але це все ж не мій формат, книга для мене цінніша.

Книга мені сподобалася всім: змістом, дизайном, структурою оповіді. В ній двадцять розділів, кожний присвячено якійсь певній емоції чи почуттю. Інформацію подано дійсно простими словами, але в одночас дуже екологічно, ти не відчуваєш себе ідіотом, якому все треба максимально розжувати, бо інакше ніхто нічого не зрозуміє. Взагалі через всю книга відчувається ця повага до читача, тебе запрошують до полілогу, як рівного учасника.

Не дивлячись на те, що я працюю регулярно с психологом, я змогла дізнатися багато нового про себе та краще зрозуміти свої почуття, бо з психологом, якщо є велика головна проблема, спочатку працюєш над нею. Книга чудова, дуже всім раджу, адже так важливо розуміти себе, свої почуття та емоції.