8 марта 2021 г. 15:45

4 ~чи насправді у цьому готелі все так добре як здається?~

Чергова книга унікальної письменниці Керстін Гір. На данний момент вона є однією з моїх улюблених письменників. Як кажуть, все пізнається у порівнянні, так ось на мою думку, ця книга є менш цікава, ніж інші книжки письменниці. Але чесно кажучи, я очікувала меншого, а отримала те чого ніяк не очікувала. Цікавий сюжет, чудові персонажі, низка подій та загадки, яким потрібно знайти розв'язок.

Сімнадцятилітня дівчина на ім'я Фанні Функе приїхала на роботу обслуговуючого персоналу у п'ятизірковий готель "Замок у хмарах". Її основним завданням було прибирання кімнат, однак зовсім недавно їй на плечі звалилося нове зобов'язання — слідкування за дітьми, іншими словами тепер вона ще й була нянею. На жаль, її перший день у ролі няні був не найліпшим досвідом. Діти одягнені повністю у білий одяг вирішили пограти у хованки на дворі у снігових заметах. Пізніше вони вибігли на дорогу, а вона за ними її мало не збила машина у якій був чарівний хлопець, якому вона пожалілася на свій перший робочий день нянею, але виявилося що він...

Навколо цього готелю ходять легендип про Білу Пані, яка у свій час любила одного юнака. Але він не відповів взаємністю, що було для неї трагедією та через це вона піднялася у найвище місце будівлі й кинулася додолу. Подейкують, що вона шукає людей із розбитим серцем та примушує їх зробити те, що й вона при житті.

Зараз у готелі відпочивають багатії з усього світу, тому що в готелі має відбутися новорічний бал. Напередодні старий Стакі сказав, що відчуває щось неладне та просить усіх слідкувати в обидва. Та що такого поганого може статися у цьому славнозвісному готелі?

З самого початку книга цікава, не було такого що почала, але через затянутий початок залишила. Швидко розвивалися події. Авторка змушує прив'язуватися до персонажів, особливо до Бена.

В книзі є як веселі так і сумні моменти. Але на щастя, веселих таки більше) Неочікуваний оберт подій у кінці книги мене неабияк шокував. Коли я читала, то підтримувала думку одного персонажа, яка виявилася хибною. Та саме через це те що сталося наприкінці було надто неочікувано та напружено.