crazy_squirrel

по прятанию орехов

19 августа 2012 г. 00:42

Іноді шоколаду хочеться, тому що хочеться шоколаду!
Ця простенька і мудра фраза кружальцем паперу була обвита навколо ручки чашки з гарячим шоколадом у моїй улюбленій «Львівській майстерні шоколаду». І її цілком можна віднести як до солодощів, так і до кохання, та і взагалі всього, що ви любите. :) А ця книга — це казкове поєднання обох цих п'янких речей. Я б навіть сказала, що це не просто книга, а альбом, щоденник почуттів. Вона раз по раз доводить, що такі вірші можуть бути чимось значно більшим і глибшим, ніж банальне «кохання – зітхання». Емоції тут і сумні, розпачливі та водночас і щасливі, радісні, а все — щирі. Чоловічі та жіночі, легкі метафоричні та відверто прямі. А ще — поезія в прозі, яку я ніжно люблю і аж завмираю, коли зустрічаю. І, звісно ж, оформлення. За нього видавництво слід нагородити окремою медаллю, шоколадною. :) Це і формат, нестандартний, тому приємніший, він навіть створює відчуття чогось особливого, особистого. До того додається папір і шрифт — цілковито складається враження, що читаєш не звичайну тематичну збірку поезій, а найсправжнісінький щоденник. А ілюстрації — це окрема казка. :) Гортаєш сторінки і не знаєш, від чого більше задоволення — від віршів чи від малюнків?) Вони такі теплі, затишні, трішечки наївні, але від того тільки ближчі і приємніші. Дівчатка з яскравими зачісками і сяючими очима, милі хлопчики з крилами, котики, ангелики, лисенятка (чи то білочки?)) і шоколад — і все таке близьке, намальоване з душею. Сама художниця, Надя Каламєєць, говорить про них:

Від того натхнення не хочеться ні спати, ні їсти, бажаєш лише одного — довести картину до кінця. І врешті решт настає момент, коли малюнок ніби оживає.

І правда ж! Книгу просто неможливо випустити з рук.
Не можу втриматися, щоб не поділитися хоча б деякими)
nadikolom3.jpg nadikokam1.jpg 1329917612-280x300.jpg
Навіть я, далеко не посткроссер і не колекціонер, хочу собі ці малюнки в листівках) Почеплю на стіни в офісі — і кожен день у мене буде радісним і шоколадним)
Єдине, чого мені в цій книзі не вистачає, то поезій Андрія Любки. А у нього, знаю, про кохання є і достатньо, за що ним колись і зачиталася. А проте це ж тільки напрямок на майбутнє.)

Старий Лев творить дива. Читати і гортати, дивитися і милуватися, грітися, мріяти, любити, пити гарячий шоколад :)

За диво, радість і чудовий подарунок дякую-дякую улюбленому LiveLib, не менш улюбленому «Видавництву Старого Лева» і найулюбленішому і найдорожчому Мушику infopres ! =)

ох, Катюнь, дякую тобі за чарівні, якісь натхненні рядочки відгуку! :)

такою книгою важко не надихнутися) от читай, посміхайся і видужуй!
чудовий подарунок, дякую) ти навіть не уявляєш, як до часу він мені припав ;) видавництву промені пожиттєвої вдячності)

Посмотрела картинки- захотела себе книгу))

от-от) я теж найперше через оформлення захотіла. цю книгу приємно навіть просто в руках тримати. і дивитися, дивитися... :)

Все-таки украинский -очень красивый язык. Если решусь прочитать что-нибудь на нем(что будет совсем нелегко,я бытовую-то речь с трудом понимаю) -то эту книжку. А картинки и вправду просто потрясающие. Первая удивительная. Она с одной стороны будто из детской сказки,а с другой - совсем взрослая,наполненная.. и текст рецензии уже просто подтверждает увиденное в ней)

В книге все удивительно гармонично: и стихи, и офомление, и составление. Читайте обязательно — даже если не весь смысл будет понятен, получите огромное удовольствие даже от простого листания, я вам обещаю. :)

Очень жалею, что эту книгу никак не купить в России!

Наши издатели, думаю, не решатся на издание своих книг на русском у нас-то и свои, на украинском, часто довольно сложно продать, даже при низкой, как для такого шедевра, цене. Единственный выход нашли в "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГЕ" — их книги, также невероятно красивые и интересные, они издают также на русском, но только в России и с примечанием "Не для продажи в Украине". Другие же и для этого пока не имеют возможности. Так что приезжайте в гости)

Я бы именно на украинском купила. Покупаю же я в российских интернет-магазинах книги на английском, французском.

Тогда все значительно проще) Закажите книгу в украинском магазине — многие из них осуществляют доставку заграницу. Вот, например, в Эмпике или в Нашем Формате — это только те, что сразу в поиске выскочили.

Так, але наскільки я розумію, закордон вони не надсилають. А тут мова була саме про доставку до Росії.

а "Махаон"? они и на русском и на украинском делают, а купить везде можно, по-моему.

"Махаон" — взагалі російське видавництво, а те, що у нас — то їхня філія) хоча якщо пошукати, можна ще кілька знайти, які видають двомовні версії. Ті ж Glowberry books, наприклад. Хоча я особисто саме за варіант "А-БА-Би" — у нас російськомовних книжок і так більше ніж треба)

В мене знову приступ хочу-але-не-вмію-малювання %)

Тримайся!! Ми в тебе віримо!! )
Я, насправді ж, таке саме. Тому я просто милуюся)

понравилось :) и рецензия и иллюстрации!
это Мух тебе такую красоту подарил? :)

дякую) я надихнулася цими малюнками)
подарувало "Видавництво Старого Лева" у роздачі. але без Мушика не обійшлося, ага :)

повезлооо, поздравляю! :)
надо бы сходить посмотреть, что там в раздачах)

а російські видавництва зараз усі роздають лише "на территории РФ", а то й взагалі лише самої Москви і області. На жаль.
От це була перша спроба нашого рідного) І доволі непогана, як на мене))

російські видавництва зараз усі роздають лише "на территории РФ"

вот поэтому я давненько уже туда не заглядываю. в раздачи эти)
ну бум надеяться, что украинские издательства нас еще порадуют когда-нибудь

я думаю, так і буде. початок успішний) та і „Зелений пес“ ніби з’являвся там.

Зацікавило, доведеться купити)) Дякую за відгук.

Тільки задоволення і ніякого розчарування, гарантую :)