25 ноября 2020 г. 15:00

5 Відкрила в мені Інтроверта. Чудовий комікс з доброю історією.

Неймовірно мила, цікава історія в якій ви легко можете впізнати свої життєві ситуації.

Я читала її з чашкою чая, закутавшись в одіяло, і будучи переконаним екстравертом. Але..впізнавала себе на кожній сторінці.

Багато років нам нав'язували соціалізацію, як базову потребність і основу робочого процесу. Такі якості як комунікабельність, відкритість, активність та ініціативність високо цінувались при розгляді кандидата на роботу.

Але що, якщо ви не такий?
А що, якщо ви не любите гучних вечірок, частих знайомств і спілкування?
А що, якщо командна робота не для вас?

Цей комікс саме про такий тип людини. Про те, як бути ІНТРОВЕРТОМ і не соромитися цього.

Історія розповідає про життя дівчинки інтроверта в світі екстравертів. Вона любить самотність, читати книги, проводити час вдома і наодинці. Але їй потрібно вчитися, працювати в колективі і ходити на побачення. Ми бачимо як вона бореться з собою, намагається соціалізуватися, але при цьому не втратити свою ідентичність.

В якийсь момент, головна героїня знайомиться з блогом про інтровертів, після чого її життя змінюється. :exclamation: Бути таким, як вона - абсолютно нормально. Це кардинально змінює її відношення до себе і вона більше не відчуває себе винною за свою інакшість. :exclamation:

Цікавий той факт, що цей комікс автобіографічний.
Авторка Дебби Танг описала своє життя і навіть головну героїню назвала своїм іменем.

Чудово оформленні ілюстрації. Прекрасна якість видання. Гарні, чітки малюнки. І не дивлячись на чорно-білу кольористику картинок, є в них щось затишне.

Хороший варіант для подарунку другу-інтроверту)

Приємно залишити такий комікс на полиці, і часом повертатися до нього щоб нагадати собі як чудово бути собою.

картинка marianekucheryvko

картинка marianekucheryvko