12 ноября 2020 г. 18:08

5 Ніякі жертви не варті спроб виправити минуле

Цю книгу я отримала ще в тому році на подарунок, а на презентації мені сам автор її підписав.
Вона у мене лежала довго, так як я відтягувала бажання піти з головою в неї це раз, а друге - чекала можливості прочитати її по повній, не поспішаючи і з необхідним для неї гаджетом і насолодитися усіма фішками, так як ця книга з унікальним мобільним додатком і доповненою реальністю!

Поки світ не згасне назавжди - науково-фантастичний роман і соціальна драма з елементами містики: це наполовину наукова фантастика, яка має під собою досить жорстке наукову основу і наполовину - соціальна драма.

Сюжет на вигляд простий: "Сестри Рута і Індія, незважаючи на незвичайні імена, які проживають цілком буденні життя. Все раптово змінюється, коли в результаті нещасного випадку гине наречений Індії."

Далі читати треба інакше буде суцільний спойлер! Читаючи цю історію, починаєш розуміти, що книга названа саме так неспроста!

Ніякі жертви не варті спроб виправити минуле, адже безжалісний світ завжди знайде спосіб змусити за них розплачуватися.

P.S. З приводу того, що ця книга з унікальним мобільним додатком і доповненою реальністю:
Луцька компанія ideil розробила додаток для книги «Поки світ не згасне назавжди».
Крім довідкової інформації про книгу і автора, додаток «вміє» оживляти обкладинку книги, зчитувати окремі її символи і навіть дає можливість поспілкуватися з героєм книги.

Без варіантів Моя оцінка книги 10/10