7 мая 2012 г. 11:44

Зразу ж занесла дану книгу у свої улюблені.

Все живе на планеті померло або помирає. Залишилось мало домашніх тварин, не стало світла, току в розетках. Але зате багато їжі в магазинах яка скоро зіпсується, багато ліків в аптеках, багато трупів. І гроші в житті більше нічого не варті. Ти не знаєш жодного лікаря, який би допоміг тобі. Ти залишився лише сам на такому пустому-пустому світі.
Але потім випадково в тебе з’являється друг. Він також вижив у смертельній схватці із «Капітаном Живчиком» (так назвали супер грип, який всіх вбиває). Ви вже разом. Ти вже не один та не думаєш про самогубство.
І потім починають вам снитися одинакові сни про стару 108-річну бабульку (символ добра) та страшного темного чоловіка (Флегг, символ зла).
І ти повинен вибрати до кого прихилитись та за кого воювати.

Герої книги створюють «Вільну зону», де намагаються об’єднати всіх виживши після грипу та відновити суспільство.
А дальше – боротьба за територію та життя.
Не скажу хто переміг та чим все закінчилось. Читайте самі.

Але я рекомендую.

Дальше...

Тепер кілька слів від себе.
Багато героїв в книзі, але я всіх їх з легкістю запам’ятала. Мій любимчик – Нік Андрос. Глухонімий хлопець, який спілкується з допомогою ручки та паперу. Старається не виділятися.
Він знаходить собі друга, розумово відсталого Тома Каллена, який рятує його життя.
Завжди дуже шкода таких людей. Але він за себе дбав. Нік стає 1 із ключових героїв в боротьбі із Флеггом.

Додатково виділю Ларрі, якого «Капітан Живчик» зробив впевненого у собі мужчину. Але до того були лінь та невпевненість в собі.

В мене і був любимчик на темній стороні. Так :- )
НЕ знаю як там правильно повне ім’я. Ліньки шукати, але в книзі його часто називали «Мусорный бак». Був собі такий тихий та скромний хлопчина, який запалював все що бачив. Тобто хлопець «із вогником».
Потім він стає одним із любимчиків Флегга. Тут його поважають, він стає значимим для когось. Бачок вишукує різні боєприпаси, приносить їх своєму новому народові.
Але після образи в його сторону він хоче помститися.
Помста його зацікавить кожного.