Sopromat

6 августа 2020 г. 17:05

4 "В добру годину"

Не міг автор слів "Он был старше ее" написати прозу кострубато!
Я не знавець творчості "Машины времени", але композицію, що назвав, можу прослуховувати кожен день.
З'ясувалося, що книг у Макаревича А. чимало. Ця сподобалася оригінальною назвою та високими оцінками деяких друзів.
Буде змога- подивлюся "Смак", у якому він був ведучим ( але насамоті, щоб не прийшлося готувати; остання спроба пригостити кохану жінку була жахіттям). В цій книзі про їжу написано мало. Тільки про "Пельменні" часів його молодості. Згадав і я про студентський заклад , в якому був сам. Але був приємним, там не пиячили.
Гидотне існування чиновників навколо музикантів. Історія з хіппі 1 червня взагалі- ницість, підлість.
Написана з гумором , подекуди- з сумом. Не вразили мене тільки подробиці снів. Коли з товаришем ділилися про сни ( це буває дуже рідко), з'ясувалося, що йому та мені напередодні 2014 снилися автоматники та кулемети, що стріляють біля наших підїздів ( "в руку"- як то кажуть). Після цього радіємо, що сни не запам'ятовуються.
Тішить музика моєї країни, якісні гурти та виконавці.Звичайно, що не можу зрівнювати з "Бітлз". Та й навіщо? Мені подобаються інші та різні. Нехай будуть всякі. Дратує теперішня мода вмикати динаміки в автівках так, що стіни трясуться. Причому, частіше виконується попса чи "Скольких я зарезал, скольких перерезал..."
Головне. Тон книги довірливий, спокійний, доброзичливий, не повчальний; без вихваляння : Який я молодець!" "Був знайомий з самим Бибзюкіним". "Тільки я так товаришувати та кохати вмію!" ( нажаль, нещодавно читав від одного автора подібне).
Рекомендую тим, що хоче створити свій гурт, писати музику чи слова до пісень. Починаючим музикантам.
P.S. Окрема подяка автору за главу про Песикотиків- ніби бальзам для душі.