Ih08

22 июля 2020 г. 16:12

Мені Дуже Сподобалися тут Задачі на логіку: "Три коти сидять в трьох кутах і зловили трьох мишей. А 9 котів сидять в 4 кутах. Скільки мишей вони зловлять?"
Льюїс Керол, що дуже мені подобається, придумав багато ігр: щось подібне в цій книзі на гру "15", яка була дуже популярна в СРСР, у кінці 80-их років, і була опублікована в науково-популярному журналі фізико-математичному "КВАНТ"!
Майже половина книги є повна цих ігр: вони подібні на шахматну дошку, є фішки! Це є Задачі на Логіку, розвинуті із Новим, Свіжим та Оригінальним Поглядом у Льюїса Керолла, який в іншій своїй книзі написав гостророзумно: "Щоби бігти, і прийти в те саме місце: потрібно бігти в два рази із більшою швидкістю!", - що є Дуже Тонко та Оригінально, і Тепер є Дуже Актуально!!!
Або ж: "Аліса скрикнула, подивившись на голку! "Та ти ж ще не вкололась!", - сказала Королева. "Все одно болить!", - відповіла Аліса.
Це є книга "Аліса в Задзеркаллі", і тут у цій книзі, дуже захоплюючій, невеликого зовсім об'єму Дуже Цікаво Написано про таку Математичну Науку, Розділ з Математики, - як Логіка!!!
Це є література пізнавальна із математики для дітей, але і тепер в зв'язку із Розвитком Комп'ютерної Техніки, отже, логічних схем на комп'ютерах: Дуже Корисна і Для Дорослих!!! Книга не втратила Своєї Цікавості та Актуальності, хоча була видана у кінці 80-их років!!!

мову ни разумию, но вареники добре