kallisto_kyiv

5 июля 2020 г. 09:51

Якось я взагалі охолонула до детективів, хоча раніше не те що ковтала їх пачками, але часом любила почитати. За цей взялася лише тому, що завалявся в читалці.

За сюжетом наречений зникає після парубоцького вечора. Його друзі влаштували йому жорстокий розіграш, який закінчився трагічно. Всі вони загинули в автокатастрофі, а де залишився наречений, нікому не відомо. Невтішна наречена, яка всі очі сплакала і тільки й робить, що виглядає коханого, втім, дає детективу чужий браслет, коли він просить яку-небудь річ зниклого, і дивно байдужий партнер і головний дружка на весіллі наводять на підозрілі думки. За діло береться детектив Рой Грейс. Цікаво, що в романі подвійне дно. Вам здається, що все зрозуміло, ось вони, головні злодії. Але ще один поворот сюжету, і все стає з ніг на голову.

Загалом непоганий детектив, але мені останнім часом в них усіх не вистачає глибини, і навіть вражаючі уяву подробиці не зачіпають і не створюють атмосфери саспенсу. Мабуть для відпочинку або для розваги буде непогано почитати.