Ih08

30 июня 2020 г. 22:46

0 Наука та Життя Альберта Ейнштейна

Деякі інші, зокрема Українські книги називають цього мислителя Айнштайном. Нема тут формул в цій книзі. Все компактно та скорочено зібрано. Є по роках на початку книги біографія. Не винесено в розділ книги важливе дуже питання про ефір. Дуже жаль тих жінок, на яких по черзі був одружений Ейнштейн. Я не знаю, як Ельза, але мені здається, - я бачив фото у іншій книзі: Мілєва Марив, по моєму була дуже гарна! Книгу хотілося б бачити більш об'ємною, товстою. Є спірне питання: чи вірив Ейнштейн А. в Бога? Не треба аж дуже притримуватися думок його буквально: треба інколи в більшій мірі прислухатися і до думки більшості! Я думав, що спочатку була створена ЗТВ, а в книзі навпаки? Щось я тут не розумію! Пливти проти течії, це мені і в моїй аспірантурі, проректор по науці казав. Думати з розмахом, ще і ще. Енштейн дуже, очевидно, найкраще із відео розумів еквівалентності маси та енергії! Хоч я далеко всієї книги не прочитав: але авторитет вченого заставить напевно її прочитати повністю, бо вона не така вже і велика...Дізнався нові факти. Зробив висновки.