Nina_M

28 июня 2020 г. 21:34

Неймовірно захоплююча дитяча книжка про зародження козацтва в Україні.
Герої живі, об'ємні і, без сумніву, викликатимуть бажання в маленьких читачів-хлопчиків ставати такими ж хоробрими, відповідальними, як Грицик та Санько. А в ідеалі навіть і на самого Швайку.
На мою думку, автор достатньо детально розповів про суспільно-історичні умови в Україні того часу, адже з цієї книги можна дізнатися не лише про козаків (особливо про характерників - тему, яка завжди мене цікавила), а й про панів і татарів, що псували життя селян у ті непрості (коли вони й були простими?) часи.
Достойна книга для програми з української літератури для 6 класу.
Щиро радію з того, що вдома на мене чекають книги-продовження цієї чудової пригодницької історії.

Для тех, кто читает на русском

Невероятно увлекательная детская книга о зарождении казачества в Украине.
Герои живые, объемные и, несомненно, будут вызывать желание у маленьких читателей-мальчиков становиться такими же храбрыми, ответственными, как Грицик и Санько. А в идеале даже на самого Швайку.
По моему мнению, автор достаточно подробно рассказал об общественно-исторических условиях в Украине того времени, ведь из этой книги можно узнать не только о казаках (особенно о характерниках - теме, которая всегда меня интересовала), но и о помещиках и татарах, что портили жизнь крестьян в те непростые (когда они и были простыми?) времена.
Достойная книга для программы по украинской литературе для 6 класса.
Искренне рада, что дома меня ждут книги-продолжение этой замечательной приключенческой истории.

Книга прочитана в рамках игры "Лампомоб 2020".
Щиро дякую за пораду lyuda_radon ( Marmosik )!
Книга прочитана у групі "Читаємо українське!" Пиріг для іменинника

Навіть не мала сумнівів що тобі сподобається :)

Знаєш ти мене чудово)))