21 мая 2020 г. 09:37

5 Дякую за знайомство з Моцартом!

Читала книгу і розмірковувала: ну за яких обставин я б ще познайомилась з музичним генієм Моцарта?
Коли пересічна людина, що не цікавиться класичною музикою чи не відвідувала в дитинстві музичну школу бере в руки таку книгу - починається магія дослідження.
З першого відео про недописаний реквієм мені конче потрібна була інформація. Як губка поглинала речення за реченням, щоб вгамувати свої спрагу та повернутися до історії!
А історія точно в стилі Бату. Його стиль, манери, потреба зробити книгу цікавою для всіх невпізнати неможливо.
Дуже гарним прийомом вважаю введення антрактів в текст. Це коли автор напряму звертається до читача, задає питання, підштовхує замислитись! Це ж розважальна історія, читач хоч і бере в руки книгу, але бувають моменти, коли заколопотаний мозок може пропустити щось поміж рядків, або терміново потрібно дізнатися наступній виверт сюжету. І тут автор звертається безпосередньо до тебе, таке вже не оминеш.

Сама історія динамічна, зухвала і несподівана через розслідування справи з наркотиками.
Ілюстрації то окремий вид мистецтва.

Не хочу нічого писати про героїв, щоб не порушити радість знайомства. Одне лиш скажу... Стася дуже крута!