crazy_squirrel

по прятанию орехов

19 января 2012 г. 22:58

Метелик в тенетах тісних Ритуалів.
Народжений вільним, я волі не мав
Без тебе. Покажи-но, де небо.
Арм-Анн

Дракони повинні бути підступні і кровожерні. А принцеси — прекрасні й милі. Але молодий Арм-Анн багато роздумовує, пише вірші і, щоб обминути огидний йому Ритуал, вигадує хитрий план. Викрасти принцесу — це запросто, а потім її обов'язково хтось захоче звільнити і оп! — він ні в чому не винен, він же намагався. Тільки от викрадена (випадково?) Юта виявилася не такою вже й красунею, і за нею чомусь ніхто не поспішає… Вона всюди суне свого носа, постійно встрягає в якісь халепи, розшифровує давні письмена, робить букетики з дроту і… втім, читайте самі – задоволення гарантоване) Неслинява романтична історія, нестандартне фентезі, яскраво виписані герої, часом передбачувані, часом кумедні, і відкритий фінал — щонайкраще продовження мого нещодавнього чтива про незвичних принцес і драконів.

І все це завдяки новорічному сюрпризу від Wounded_Mind =) Дякую!)

Дуже радісно, що книга принесла стільки задоволення:) Вона коли ще у мене вдома була, очікувала відправлення, то руки так і бажали її відкрити, прочитати. Ледве себе стримала. А після твоєї рецензії стало ще цікавіше, мабуть прийшов час для знайомства з Дяченками!)

Треба було, вона того варта) Цікава від самого початку - і до фіналу, який ще й самій придумати треба) Дякую-дякую тобі за неї *_*
А Дяченків я читала раніше, здебільшого оповідання, але більш... ммм.. дорослі. І якісь вони, як для мене, не особливо казкові. От)