9 апреля 2020 г. 10:41

4 Ніяк

Це якщо коротко Ця книга вкотре підтверджує просту істину: всім таємницям рано чи пізно судилися вилізти назовні. Як би ретельно ми не намагалися заховати їх подалі.

Не скажу, що я лишилася під сильним враженням від цієї історії. Здається, декілька з подібним настроєм я вже читала Проте вона чудово підійде для розвантаження мозку, щоб неспішно розібратися в усіх перепетіях сімейства Стюарт.

У Лорен життя мрії, проте непомітно для неї її шлюбу настає крах. Та ще й у її дочки Мак перехідний період з усіма його принадами, що ускладнює життя обом.
Сестра Лорен, Дженна, завжди була прикладом в їхній родині. Але їй теж є що приховувати та з чим боротися.
І нарешті найстарша в сімействі – Ненсі. Мати Лорен та Дженни ніби знаходиться на відстані від обох дочок, не бажаючи їх впускати в своє життя та вникати в їхнє.

Так би вони й жили подалі одна від одної, якби одне літо не звело їх всіх разом, відкриваючи всі таємниці минулого та теперішнього, які допомогли їм зрозуміти не лише рідню, а й самих себе.

З опису я нафантазувала собі таємниче викопування скелетів з шафи, інтриги, скандали. Але по суті виклад був досить плавний та розмірений. Тут є де розчулитися, приміряти ситуацію до себе. Проте як вже зазначила вище, ця книга більше для розвантаження мозку.
З серії «скоротать тихие, уютные вечера»