8 апреля 2020 г. 13:38

4 Вуличками турецького міста….

Зацікавив мене цей турецький автор… Чи хотіла знайти відповіді про менталітет населення, чи просто дізнатися більше традиції у країні, але Перечитала ВСЕ (з його творінь) доступне у бібліотеці.
Рейтинг прочитанних книг Памука:
1. Сніг
2. Чорна книга
3. Моє ім’я - Червоний
4. Музей невинності
І ніби не багацько, але вдалося скласти своє враження від творчості автора. Ще хотілося б прочитати - Стамбул. Місто спогадів (тільки чомусь думаю - розчаруюся).

Чорна книга – з присвятою таємничій Айлін. Розповідає про життя турецького журналіста Джеляля та його родини (батьків, Галіпа, Рюйї). Він друкується на сторінках провідної турецької газети «Міллієт» (автор за інший роман отримав преміїю від цієї газети).І ось так – весь сюжет – мені перегукувався з життям автора. Адже, Орхан Памук закінчив факультет журналістики в Стамбулі. А на сторінках книги – постійно згадується дане місто.
Але – роман не про те… Роман про життя та любов. І тут не буде сюжету Музею невинності. Тут зовсім інша історія. І (для мене) - Набагато захопливіша!!!!
На що здатен ти заради кохання?!?
Коли варто відвернутися від рідних?!?
Чи задовольняє тебе твоє життя?!?
Ці та інші питання виринатимуть під час прочитання, але відповіді кожен вирішує доля себе сам, як і герой даної книги.

В рамках - Борцы с долгостроем та Книжная полки