Nina_M

17 марта 2020 г. 18:51

Люблю, коли книга ніби кидає виклик: "А ти зробив би так? Чи зміг би втриматися? Чи продався б за гроші?". Цей роман саме такий. На перший погляд нічим не особливий сюжет, коли придивитися пильніше, виявляється багатогранним, несподіваним і дуже якісно написаним. Власне, якраз останнім він привабив мене найбільше: кожен вчинок, кожна емоція-реакція героїв психологічно обґрунтовані, ретельно сплановані автором. Направду видається, ніби дивишся круто знятий психологічний триллер. Аргументом на користь цього є й ціла купа стародавніх скелетів у шафах кожного героя (хоч у декого вони значно більш молодші й навіть привабливі зовні).
Зізнаюся, для мене важкою була тема викрадення дитини. Нещодавно читала книгу на цю тему ( Сара Джіо - Ожинова зима ) і, ймовірно, ще не "відійшла" від жахів дитячих викрадень. Як на мене, тільки чудовисько може відірвати дитину від батьків задля власних вигоди чи задоволення.
Цікава книга в жанрі детектив/триллер. Я була переконана, що розгадала всі таємниці вже після прочитання половини роману. Виявляється, помилялася. Обожнюю, коли книжка так "заманює".

Для тех, кто читает на русском

Люблю, когда книга будто бросает вызов: «А ты сделал бы так? Смог бы удержаться? Или продался бы за деньги?". Этот роман именно такой. На первый взгляд ничем не особенный сюжет, если присмотреться внимательнее, оказывается многогранным, неожиданным и очень качественно написанным. Собственно, как раз последним он привлек меня больше всего: каждый поступок, каждая эмоция-реакция героев психологически обоснованные, тщательно спланированные автором. Действительно кажется, будто смотришь круто снятый психологический триллер. Аргументом в пользу этого является и целая куча древних скелетов в шкафах каждого героя (хотя у некоторых они значительно более молодые и даже привлекательны внешне).
Признаюсь, для меня тяжелой была тема похищения ребенка. Недавно читала книгу на эту тему ( Джио Сара - Ежевичная зима ) и, вероятно, еще не "отошла" от ужасов детских похищений. Как мне кажется, только чудовище может оторвать ребенка от родителей для собственной выгоды или удовольствия.
Интересная книга в жанре детектив / триллер. Я была убеждена, что разгадала все тайны уже после прочтения половины романа. Оказывается, ошибалась. Обожаю, когда книга так "затягивает".

Книга прочитана в рамках игры "Лампомоб 2020".
Благодарю за чудесный совет SaganFra ! Навіть коли ти порадила й не книжку українського автора, я вирішила прочитати її українською))
Книга прочитана у групі "Читаємо українське!"
Тема: Кращі переклади українською: весна 2020

Супер! Щиро радію, що книга сподобалась!
Я ще тоді хотіла сказати, що ця книга є українською, але не була впевнена, що є електронний варіант.

Інакше й бути не могло з твоїми порадами)

Приємно