Kate_hamster

17 февраля 2020 г. 17:55

5 Танґо життя і смерті

Я чомусь дуже довго не наважувалась прочитати цю книжку. У списках до читання во провисіла у мене протягом майже 5 років. І ось цього місяця я нарешті її прочитала і я у повному захваті.

У книзі є дві головні сюжетні лінії: сюжетна лінія Ореста та сюжетна лінія Яроша. Таймлайн першої десь з початку 30-х років до воєнних часів. Таймлайн другої - тут і зараз. Всі події більшою мірою відбуваються у Львові та його околицях, саме місто не тільки слугує провідником між епохами, але й захоплюючим антуражем і одним із героїв, як на мене.

В цілому у романі усе крутиться навколо танга смерті та книги смерті, яка криє у собі таємницю щодо нашого життя. Це танго є і лінії минулих часів і у лінії сьогодення і в цілому відіграє дуже важливу роль у тексті.

Впродовж усієї книги я намагалась зрозуміти як між собою пов'язані герої минулого та теперішнього, версій було багато і всі вони одна за одною відтинались, доки не залишилась та сама, як і має відношення до реального фіналу книги. У цілому десь з середини уже розумієшь до чого веде автор, залишається тільки розкласти мапу зв'язків та стосунків. Фінал у деякому сенсі відкритий, начебто логічна точка і поставлення, але так цікаво дізнатись, що буде далі, хоча це б далі усе б зіпсувало.

Чудова книга! Обов'язково прочитайте!