12 февраля 2020 г. 12:55

5 Алла Рогашко "Сни з колодязя"

Чи дослухаєтесь ви до старих будинків, коли проходите повз них?

Я - завжди. Для мене вони - найкращі і найщиріші оповідачі, чиї історії вражають і зачаровують. Старі будинки, як ніхто інший, уміють зберігати таємниці. Та іноді настає переломний момент, коли мовчати вже не сила, і тоді вони шукають того, хто здатен їх почути і зрозуміти.

У новому романі Алли Рогашко "Сни з колодязя" саме старий будинок крізь сновидіння та марення веде головного героя - Матвія- шляхами міжчасся і розповідає, розповідає, розповідає... Його історія моторошна, пронизана болем і стражданнями, але Матвій мусить дослухати її до кінця. Щоб звільнити неприкаяні душі, що блукають між світами, і подарувати їм довгоочікуваний спокій.

Роман перевершив усі мої очікування і посів чільне місце на книжковій полиці. З упевненістю можу сказати, що це одна з книг, до прочитання яких я повертатимусь неодноразово.

Пані Алло, дякую Вам за творчість! Бажаю подальших успіхів і з нетерпінням чекаю на нові книжки! :)

#аня_і_книжки #щоденник_читаки #сучасна_українська_проза #алла_рогашко #сни_з_колодязя