crazy_squirrel

по прятанию орехов

17 ноября 2011 г. 23:00

Чудова ілюстрація-підтвердження, що чоловікам потрібно тільки одне :) Грати, грати, і знову грати. Без зупину і розбору. Дівчина важлива лиш як об'єкт. І хоч автор божиться, що це все сталося через дружину, яка його покинула, щось не віриться. Мовляв, вона завжди його підозрювала, то ж треба колись починати. Але варто почитати хоч би Груші в тісті (на хвилі захоплення від яких я і взялася за цю книгу), які теж автобіографічні, як починаєш сумніватися.
Проте не варто думати, що книга лише про секс і вільне життя холостяка. По-перше, життя це досить веселе і несумне. Коли, приміром, автор починає поряд з однією дівчиною згадувати, що він казав іншим двом, аби не переплутати, або як знайомиться з батьками, які свято вірять в його «чесні» наміри і намагаються навернути на праведний шлях, бо ж він пише про грання, а Україна, Україна!! Вона ж завжди сумно-трагічна і нещасна. Тому він не патріот. Але вони його пробачають і приймуть до себе.
По-друге, на фоні постійного грання тут все ж таки є сюжет) Автор отримує листа від молодої шанувальниці, вони переписуються, але от при зустрічі вона пропонує йому… самогубство. Психічний розлад? Юнацький максималізм? Сарказм? Відповідь аж у кінці книжки, але вона варта того, аби до неї дістатися.
І по-третє, хай грання і про грання тут ледве чи не на кожній сторінці, проте його хочеться читати. Нічого низького, брудного, вульгарного немає і близько. І вся книга — то легка і весела мова. За що я і люблю Винничука. :)

Спасибо за рецензию. Думаю, что играть нравится не только мужчинам и не всем, дело по-моему больше в характере, не зависимо от пола.

"виграти дівчину" - це... кхм... переспати, скажемо так :) І здається мені, що чоловіки мають-таки до цього більшу схильність і постійне бажання))

А, с такой постановкой вопроса согласна совершенно! Туплю)

П.С. Искренне жаль мужчин, для которых это является самоцелью.

"самоцелью"? думаю - ні: так жити цікавише) усім

згідна) залежно як на цю "самоціль" дивитися) хоча коли майже без розбору і постійно - це, як на мене, теж занадто)

Я говорю о том, когда для мужчины понятие добиться женщины заключается в том, чтобы с ней переспать.

Недопоняла в чем интереснее жить) Мне может и лестно быть чьим-то объектом желаний, но если мужчине хочется добиться лишь секса - это по-моему даже немного оскорбительно - я о такой самоцели говорю.

"оскорбительно"? ) ні, це природньо

Ок не буду спорить, думайте как знаете.